Bugün, 13 Temmuz 2024 Cumartesi

 

Yirmibirtv Medya Grubu Yazı İşleri

Hasan Kartal

Grafik Tasarım

Kurumsal X

Hukuk İşleri

Görmez Hukuk Danışmanlık

Editörler

Sabri Tekidi

Ahmet Alak

Muhammed Gözen

Ankara Temsilcisi

Cüneyt Alphan

Whatshapp İhbar Hattı

 0551 017 64 99

Mail

info@yirmibirtv.com

Adres 

Dr. Sıtkı Göral Caddesi

Huzurevleri Mahallesi

119. Sokak

Ekin Apartmanı A/Blok 8/30

Kayapınar/Diyarbakır 

 

 

 

Diyarbakır ve Bölgenin Yeni Nesil Dijital Medyası yirmibirtv   Diyarbakır merkezli tarafsız ve objektif bir haber portalıdır. Her gün kesintisiz olarak Güncel Haberler, Ekonomi, Yaşam, Sağlık, Spor ve Politika içeriği üreten yirmibirtv, okuyucularına hızlı ve sağlıklı bilgi aktarmayı ilke edinmiştir. Kaliteli haber içeriği ve güvenilir kaynaklarından edindiği bilgileri okuyucuları ile buluşturan yirmibirtv İnternet haber portalı, herhangi bir fikirdilırk ayrımcılığı yapmadan bir yayın politikası yürütmektedir.

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan Yirmi Bir Tv - sorumlu tutulamaz. (Bkz. Kullanım Şartları ve Gizlilik İlkeleri) Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar kaynak gösterilerek başka yerlerde kullanılabilir.

Sitemiz hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan içerik sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan, haberin gerçekliğinden şüphe eden veya kullanılan haber, yazı, resim ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@yirmibirtv.com mail adresi ve 0551 017 64 99 numaralı WhatsApp İhbar Hattından site yönetimine ulaşabilirler.